DPW FIGHT 2 SURVIVE – HALL OF FAME INDUCTEE - MAX DAMON
Wij heten Max Damon welkom in de Dutch Wrestling Hall of Fame!
Max Damon begon zijn vroege carrière in 2002 bij Freestyle Championship Wrestling en vervolgde hem daarna bij Dutch Championship Wrestling, waar hij zijn bijnaam de King of Bling kreeg.
Toen Dutch Pro Wrestling in 2008 werd opgericht, was hij één van de vaste gezichten van het rooster en kan hij met recht een DPW Original genoemd worden.
Zijn tijd als lid van de groep Zero 10 is legendarisch en maakte hij samen met kompanen Santos, Daniel van Kuijk, Lloyd Pengel en Carlos Roberto de ring, maar ook daarbuiten onveilig.
Zijn wedstrijden tegen El Generico (Sami Zyane), Carlito en de onlangs overleden PAC waren van zeer hoog niveau. Hij deelde de ring met Al Snow en Tajiri. En had met bijna elke Nederlandse worstelaar wel een vete.
Max was een begrip in de Nederlandse worstelscene. Hij kon elke worstelstijl matchen en wist maar liefst 2 keer de Dutch Heavyweight Championship te winnen.
Bewust heeft Max er voor gekozen om zijn worstellaarzen aan de wilgen te hangen, maar soms kan hij niet laten om ze weer even aan te trekken als de situatie er om vraagt. Want in wrestling is niemand echt met pensioen...
Een persoon zoals Max Damon vergeet je niet snel en daarom vinden we het ook zeer gepast om Max zijn plaats in onze Hall of Fame te geven.
Dutch Pro Wrestling, waar actie en entertainment samenkomen voor een onvergetelijke avond!
Kaarten zijn nu in de verkoop en kunt u eenvoudig in onze webshop aanschaffen via https://events.flextickets.nl/event/dpw-fight-2-survive-2026
- Show Datum: zaterdag, 07 november 2026
- Aanvang Show: 19:30 uur
- Deur Open: 19:00 uur
- Venue: de Hoekstee, Hoek van Holland




